Szukaj

Oceń nasz sklep!
Sklep DecouArt.pl - opinie klientów

Crackle Sottile Stamperia 2 x 200ml


Cena: 84,00zł

Kod produktu: KE02G

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępnyProdukt dwuskładnikowy, nadaje się do wykonania pęknięć na każdej powierzchni i na każdej dekoracji. Nadaje się również do szkła, wykorzystywany jest przede wszystkim do wykonania pęknięć na przedmiotach udekorowanych poprzednio techniką decoupage. Pęknięcia są cienkie i delikatne. Rodzaj postarzającego wykończenia, które może zamienić zwykły przedmiot w antyk. Wszystkie produkty, zarówno te klasyczne, dwuskładnikowe, jak i jednoskładnikowe, są nietoksyczne,  pędzle użyte do ich nakładania można spokojnie myć w wodzie.

Sposób użycia: Nałożyć Step 1 na dekorowaną powierzchnię (jeśli wykonaliśmy wcześniej na tej powierzchni wzór decoupage, należy poczekać ok. 30 min. aż wyschnie). Następnie nałożyć grubą warstwę Step 2 czystym, suchym płaskim pędzlem, po kilku godzinach (od 4 do 48 w zależności od warunków atmosferycznych) pojawią się cienkie, przeźroczyste pęknięcia.

Aby uwidocznić pęknięcia, należy nałożyć w nie delikatnie małym pędzelkiem gąbkowym proszek- porporina wybranego koloru, lub szmatką lakier przyciemniający (lacca scurente). Pracę można wykończyć lakierem ochronnym. Stamperia proponuje wiele sposobów, na uwidocznienie pęknięć: wosk przyciemniający (cera scurente), porporinę (drobny proszek, występujący w 4 kolorach), lub bejcą (laccascurente), produkt, który nadaje pracy stary wygląd. Cracle Sottile nadaje się również do gładkich powierzchni, jak szkło. Na szkle czas wysychania bardzo się wydłuża.

Pojemność 2 x 200ml


Crackle Sottile Stamperia 2 x 200ml

Nazwa producenta: Stamperia

Cena: 84,00zł